Projektowanie interfejsów. Sprawdzone wzorce projektowe Jenifer Tidwell

ISBN:

Published:

ebook, mobi


Description

Projektowanie interfejsów. Sprawdzone wzorce projektowe  by  Jenifer Tidwell

Projektowanie interfejsów. Sprawdzone wzorce projektowe by Jenifer Tidwell
| ebook, mobi | PDF, EPUB, FB2, DjVu, talking book, mp3, ZIP | | ISBN: | 9.72 Mb

Mimo istnienia ogromnej ilości narzędzi do tworzenia interfejsów użytkownika projektowanie dobrych interfejsów aplikacji wciąż nie jest łatwe. Ta bestsellerowa książka jest jednym z niewielu wiarygodnych źródeł, które pomogą Ci przejść przez istnyMoreMimo istnienia ogromnej ilości narzędzi do tworzenia interfejsów użytkownika projektowanie dobrych interfejsów aplikacji wciąż nie jest łatwe.

Ta bestsellerowa książka jest jednym z niewielu wiarygodnych źródeł, które pomogą Ci przejść przez istny labirynt wariantów projektowych. Projektowanie interfejsów przedstawia najlepsze praktyki i gotowe do wdrożenia pomysły w postaci wzorców UI oraz dostarcza rozwiązań powszechnych problemów w dziedzinie projektowania.

Rozwiązania te możesz łatwo dostosować do sytuacji, w jakiej się znajdujesz.W niniejszym zaktualizowanym wydaniu znajdziesz wzorce do wykorzystania zarówno w aplikacjach mobilnych i mediach społecznościowych, jak i w aplikacjach internetowych czy programach komputerowych. Każdy wzorzec zilustrowany jest przykładowymi projektami oraz opatrzony praktycznymi poradami, z których możesz natychmiast skorzystać. Doświadczeni projektanci mogą używać tego przewodnika jako źródła pomysłów, zaś początkujący mogą go potraktować jak mapę w drodze przez świat projektowania interfejsów i interakcji.Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Projektowanie interfejsów. Sprawdzone wzorce projektowe":


slaberadio.pl

©2009-2015 | DMCA | Contact us